Kategorie

Zametací stroj 550 Zobrazit v plné velikosti

Zametací stroj 550

Zametání - 5x rychleji než pomocí koštěte.Zametacím strojem S 550 firmy Kärcher lze zametat chodníky a cesty, vjezdy a dvory až pětkrát rychleji než koštětem. Zametené nečistoty jsou spolehlivě dopraveny do zásobníku na nečistoty: snadno, rychle a čistě.

Více informací

1.766-200

3 290,00 Kč

2 Ostatní výrobky ve stejné kategorii:

Popis


Zametání až pětkrát rychleji než pomocí koštěte. Bez ohýbání, minimální nároky na místo. To je jen několik předností, které hovoří pro zametací stroj S 550 firmy Kärcher. 
Robustní zametací stroj odolný proti nárazu a korozi lehce pojíždí a je velmi obratný. Zametené nečistoty jsou spolehlivě dopraveny do zásobníku na nečistoty: snadno, rychle a čistě! Výkonným zametacím válcem a postranním kartáčem zametacího stroje S 550 dosáhne uživatel pracovní šířky celkem 550 mm. Zvlášť dlouhé štětiny postranního kartáče se postarají o důkladnou čistotu až do detailu i v rozích a na hranách. 
Ergonomické držadlo zametacího stroje S 550 je výškově nastavitelné ve dvou polohách a lze ho tak individuálně přizpůsobit výšce postavy uživatele. V případě potřeby rukojeť zcela sklopíte. Tak stroj S 550 uklidíte jen několika pohyby s malými nároky na místo: jednoduše sklopíte držadlo a zametací stroj postavíte kolmo. A hotovo! Samostatně stojící zásobník na nečistoty lze jednoduše vyjmout a je konstruován pro bezproblémové odstavení.


Max. plošný výkon (m2/hod) 1600
Pracovní šířka -
Pracovní šířka s 1 prac.kartáčem 550
Objem nádrže (l) 16
Filtr na jemný prach -
Madlo sklopné
Zametací pohon ruční
Hmotnost (kg) 11
Rozměry (D x Š x V) (mm) -