Kategorie

Výprodej Zametací stroj KM 70/20 C Zobrazit v plné velikosti

Zametací stroj KM 70/20 C

Ručně vedený zametací stroj s oboustranným pohonem pro rovnoměrný účinek zametání v levotočivých i pravotočivých zatáčkách. Osazení univerzálními štětinami pro vnitřní a vnější čištění, prachový filtr, robustní ocelový čištění, prachový filtr, robustní ocelový trubkový rám, nastavitelný hlavní a postranní zametací kartáč.

Více informací

1.517-106

18 137,90 Kč

Výprodej
Akce!

1 Ostatní výrobky ve stejné kategorii:

Popis

Ručně vedený zametací stroj pro jednoduché a nenamáhavé čištění venkovních ploch. Šestkrát rychlejší než ruční koště. Téměř bezprašné zametání díky kontrolovanému vedení vzduchu a filtraci. Přítlak postranního kartáče je plynule nastavitelný a výkyvný s vypínatelným pohonem. Hlavní zametací válec může být jednoduše spouštěn a zdvíhán - v šesti stupních. Oboustranný pohon hlavního zametacího kartáče. Sklopné madlo.
Vybavení:
Princip práce: technika lopatky a smetáčku
Malá námaha při tlačení.
Sklopné madlo:
Jednoduchá přeprava a malá spotřeba místa při skladování.
Nastavitelné madlo: 
Optimální výškové přizpůsobení obsluhujícímu personálu. Pohon zametacího válce přes obě zadní kola. Vynikající rovný dojezd a dobrý výsledek zametání i v levotočivých a pravotočivých zatáčkách. Zametací válec plynule nastavitelný: Perfektní přizpůsobení přítlaku příslušným podmínkám. Filtr odpadního vzduchu. Téměř bezprašné zametání Celoopláštěný postranní kartáč s obsluhou nožním pedálem. Ochrana proti nárazu a pohodlná obsluha. Postranní kartáč plynule nastavitelný. Přizpůsobení podmínkám zametání. Velká kola s přesahující rám. Jednoduchá přeprava i po schodech.Filtr odpadního vzduchu. Zametání, pøi kterém se skoro vùbec nevíøí prach. Postranní kartáè zcela zakrytý obložením - obsluhovaný nožním pedálem. Ochrana pøed narážením stroje do okolních pøedmìtù a pohodlná obsluha. Plynule nastavitelný postranní kartáè. Pøizpùsobení podmínkám zametání. Používání, které odpovídá potøebì. Velká kola pøesahující rám. Pøejíždí pøes schody, dá se jednoduše pøepravovat. Objem dodávky Robustní, oboustranný pohon s dlouhou životností. Zametání levotoèivých a pravotoèivých zatáèek, kartáèe jsou opatøené univerzálními štìtinami, filtr na jemný prach, rám z ocelových trubek, výškovì pøestavitelné hlavní a postranní kartáèe, sklápìcí a pøestavitelné madlo na øízení pøístroje.

Technické údaje

Max. plošný výkon (m2/hod) 2800
Pracovní šířka 480
Pracovní šířka s 1 prac.kartáčem 700
Objem nádrže(brutto/netto) 42/20
Filtr na jemný prach ano
Madlo sklopné
Zametací pohon ruční
Hmotnost (kg) 28
Rozměry (D x Š x V) (mm) 1300x850x935