Kategorie

Parní čistič SC 2 Zobrazit v plné velikosti

Parní čistič SC 2

Mobilní parní čistič SC 2 zajistí čistotu bez chemie pouze párou v kuchyni, koupelně a na WC. Hygienicky čisté i bez čisticích prostředků. Se svým bohatým příslušenstvím je to  ideální přístroj kompaktní třídy.

Více informací

1.512-000

3 490,00 Kč

6 Ostatní výrobky ve stejné kategorii:

Předchozí
Následující

Popis


SC 2 je příruční výkonný parní čistič vhodný do domácnosti. Optimalizovaná podlahová hubice zaručuje idální výkon čištění, neboťnečistoty jsou pojímány celou plochou hubice. 

Nádoba na vodu s objemem 1,2 l umožňuje uklidit celou domácnost pouze s několika málo pracovními pauzami. Díky max. tlaku 3,2 bar je zajištěn vysoký výstup páry. Usazeniny vodního kamene, mastnot a ostatní pevně ulpívající nečistoty mohou být účinně a přitom ekologicky (bez použití chemie!) odstraněny. Množství páry může být plynule regulováno na parní pistoli a být přizpůsobeno čištěnému povrchu a stupni znečištění.
Design byl koncipován tak, aby byl přístroj atraktivní na pohled a zároveň aby poskytoval vysoký komfort při práci. To se odráží např. v lehce srozumitelných obslužných prvcích, zástrčném systému příslušenství, praktické parkovací pozici a velkých kolech pro snadnější potahování a velkou mobilitu paročističe. Jako všechny Kärcher-parní čističe také SC 2 disponuje velmi vysokým standardem kvality a bezpečnosti. Hliníkový topný kotel se stará o dlouhou životnost, neboť topné tyče jsou zality do kovu a tím je zabráněno zavápnění. Navíc má speciální hliníková slitina dobrou schopnost držení tepla. Přístroj je bezpečný vůči dětem, neboť patentovaný bezpečnostní uzávěr s přetlakovým ventilem lze otevřít teprve až tehdy, když parní kotel není pod tlakem.

Počet fází (Ph) 1
Frekvence Hz 50-60
Napětí V 230
Doba ohřevu (min) 8
Pracovní tlak páry (bar) 3,2
Nádoba (l) 1
Topný výkon (W) 1500
Hmotnost (kg) 3
Rozměry (D x Š x V) (mm) 380x256x260