Kategorie

Čističe na tvrdé plochy a koberce

Nejsou zde žádné produkty.
Čističe na tvrdé plochy a koberce

Hygienické čištění pro koberce, tvrdé podlahy, čalounění a matrace: Kärcher tepovače nastříkají čisticí lázeň - a...

Více

Podkategorie

 • Parní čističe

  Ekologicky, rychle a pohodlně. Použitelné prakticky všude: s parními čističi Kärcher lze vyčistit bez použití čisticích prostředků ekologicky a beze síly tvrdé podlahy, armatury a mnoho jiného. V osvědčené kvalitě Kärcher se stroje postarají o to, aby zářily Vaše podlahy, kachlíky a okenní tabule novým leskem.

 • Parní vysavače

  Parní vysavače Kärcher čistí trojnásobně – na přání dokonce v jednom pracovním kroku. S těmito všeuměly máte čistotu v domácnosti pod kontrolou. Jednoduše, pohodlně, bez použití čisticích prostředků.

 • Tepovače

  Tepovače – pro důkladnou čistotu. Hygienické čištění pro koberce, tvrdé podlahy, čalounění a matrace: Kärcher tepovače nastříkají čisticí lázeň - a odsají ji včetně špíny.

 • Čistič oken

  WV 50 – První bateriový okenní čistič "vysavač" od firmy Kärcher pro optimální podporu čištění hladkých povrchů. Sada WV 50 plus je úplným řešením. Odsávání vody se děje v bateriovém provozu pro čištění oken bez zanechání šmouh.

 • Leštič parket

  Ergonomický leštič parket se snadnou obsluhou k optimální péči a údržbě mnoha druhů tvrdých podlah jako např. parket, lamina, korku, různých kamenných podlah, linolea nebo PVC.Kärcher nabízí kompletní systém k leštění: Leštič, prostředky k péči a lešticí pady.